Search
zondag 8 december 2019

Team BLO

Team BLO

DIRECTIE    
directeur CHRIS DE CEULAER directeur
ONDERBOUW    
mieren ELLEN VAN DINGENEN - ELS SEMPELS speelleerklas
rupsen BRITT EMBRECHTS leerklas
sprinkhanen LARISSA DE ROOVER leerklas
mollen MARLEEN MARIEN leerklas
schildpadden KATRIEN VER BERNE structuurklas
bijen DRIES HERMANS variatieklas
MIDDENBOUW    
eekhoorns ANN COOMANS leerklas
konijnen GEERTJE MERTENS leerklas
dassen ANS VAN DIJCK leerklas
egels ELLEN VISSENAEKENS (rustige) leerklas
vissen LIEVE DE CEULAER structuurklas
kikkers SABINE VAN CALSTER structuurklas
vlinders GITTE KERSSEMEEKERS variatieklas
BOVENBOUW    
bevers KAREL TUBBECKX functionele leerklas
wolven ANN VERMEULEN leerklas
marters EVELINE NOYENS leerklas
herten CINDY JENNES leerklas
eenden BRIGITTE AERTS structuurklas
uilen DAVY VAN LAER variatieklas
AMBULANTE LKRN    
differentiatie GREET OOSTVOGELS  
differentiatie AN DUYSTERS  
differentiatie CHRISTEL DE WEVER  
differentiatie en LO JAN VERDONCK  
LO GREET PEETERS  
LO LUTGARD KEMPEN  
LO IVY VAN HOUDT  
ICT JO SMEEKENS  
handvaardigheid TILLY TAELS middenbouw
handvaardigheid ELLEN JESPERS bovenbouw en variatieklassen
GOK MARLEEN VAN AELTEN  
GOK MARIA VRANCKX  
Leerlingbegeleider HANS GORIS  
Lerarenplatform STEFFI WITVROUWEN  
PARAMEDICI    
logopediste NATHALIE FAES onderbouw + middenbouw
logopediste ANN VERELST middenbouw + bovenbouw
logopedist JEF VAN HEMELEN structuurklassen
logopediste ANNE VAN DER VEKEN variatieklassen
kinesiste CHRISTEL VAN PEER onderbouw
kinesiste ANNICK RENDERS middenbouw
ergotherapeut BJORN RONDAGHS bovenbouw
ergotherapeut NATHALIE MARIEN  
orthopedagoog DAISY DE BIE  
SECRETARIAAT    
secretariaat LEA WILLEMS leerlingen
secretariaat ANNEMIE SMOLDERS leerkrachten + bussen
ONDERSTEUNINGSNETWERK    
ondersteuningsnetwerk STEFANIE VERRIJKEN ASV leerracht
ondersteuningsnetwerk DORIEN VAN RILLAER orthopedagoog 
ondersteuningsnetwerk KELLY PIHAY ASV leerkracht 
SCHOONMAAK EN ONDERHOUD    
poetspersoneel SANDY DILS poetsvrouw
poetspersoneel ANNEMIE poetsvrouw
poetspersoneel RITA KERSTENS coördinator poetspersoneel
onderhoudspersoneel URIM BALLIU onderhoudsman
BUSBEGELEIDING    
busbegeleiding CINDY GOTTMANN bus 1
busbegeleiding HANS GORIS bus 2
busbegeleiding CARINE HUYSMANS bus 3
busbegeleiding BJORN BLOMME bus 4
busbegeleiding STEFFI TEMMERMAN bus 5
busbegeleiding NICOLE JANSSENS ADRIAENSSEN bus 6
busbegeleiding JULIA CEUPPENS bus 7
busbegeleiding NICOLE GOORMANS bus 8
Back To Top